Programátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SBS - NEPRON, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor.

Místo výkonu práce:Kaznějov Pracovní náplň: - správa a rozvoj stávajícího ERP-systému a systému zpětné sledovatelnosti -zachycování a mapování výrobních a administrativních procesů - implementace nových hardware komponentů ve výrobě a analýza živých dat z výroby je součástí každodenní činnosti Požadavky: - PHP (verze 5.4 nebo vyšší) - Java - MySQL5.x nebo MariaDB 10.x - NetteFramework - HTML5, CSS - jQUERY - anglický jazyk - úroveň min. B1 - výpis z TR - samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita Nabízíme: - pracovní smlouva na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - letní a vánoční prémie - odměny při životních a pracovních jubileích - firemní telefon a notebook - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - individuální jazykové kurzy přímo ve firmě - možnost dalšího vzdělávání - možnost předkládání zlepšovacích návrhů Pracovní pozice nabízí širokou škálu výzev v průmyslovém prostředí výrobní společnosti a využití ve spoustě různých oblastí a platform. Práce v teamu 3 hard-a-softwarových vývojářů

Společnost

SBS - NEPRON, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drahotínská 411, 331 51 Kaznějov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SBS - NEPRON, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SBS - NEPRON, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému