Vývojář / Programátor pro Linux

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SYSTEK SWHW, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - vývojář / programátor pro linux.

Požadovaná kvalifikace a odborné požadavky VŠ vzdělání technického směru (alespoň Bc.) Komunikativní znalost Anglického jazyka Znalost C/C++ a vývojových nástrojů pro Linux Vývojář / Programátor pro Linux Vývojář se podílí na všech částech vývojového cyklu od analýzy až po testování. Vývoj probíhá v úzké splupráci se zahraničními kolegy a hlavním jazykem pro komunikaci a dokumentaci je angličtina. Vytváření nových aplikací a funkčností Tvorba specifikací Implementace funkčností dle specifikace Odstraňování chyb Revize kódu Testování Optimalizace Komunikace se zákazníkem Registrace požadavků a chyb s využitím Issue tracking systému Podíl na projektovém řízení - reporting Výhodou je Zkušenosti s vývojem pro OS Linux - GUI, aplikační vrstva (User space) i ovladače a vývoj na úrovní jádra (Kernel space) Znalost některé z následujících technologií: NFC, smart card, e-ticketing, RFID, QT, Linux ideálně pak Gentoo, Cortex Ax Zkušenosti s vývojem real time aplikací a nízkoúrovňovým programováním hardware (především pro 32bit platformy) Zkušenosti s některým RTOS a odpovídajícím hardware Více informaci na kontakt

Společnost

SYSTEK SWHW, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kamenná 173, 639 00 Brno 39, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SYSTEK SWHW, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SYSTEK SWHW, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému