Elektroúdržbář

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - elektroúdržbář.

Požadujeme: - střední odborné vzdělání - znalost vyhlášky 50 - znalost Simatic, Allen Bradley PLC - základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti - znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou - řidičský průkaz obsluhy MV výhodou - dobrá pracovní morálka, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost - ochotu pracovat v nepřetržitém provozu na 12hod. směnách Náplň práce: - operativní elektrické a elektronické opravy slévárenských strojů a zařízení - preventivní oprava strojů a zařízení dle plánu - vytipovávání vhodných náhradních dílů - inovace na stávajících zařízeních - odborná pomoc při instalaci nových zařízení - vedení a udržování dokumentace v aktuálním stavu Nabízíme: - Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti - nástupní mzdu od 17 500,- Kč - docházkový bonus ve výši 1000,- Kč - čtvrtletní výrobní bonus až 15 000,- Kč - příspěvek na stravování v závodní jídelně na 2 jídla za odpracovaný den - 5 týdnů dovolené

Společnost

FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vodařská 108, 617 00 Brno 17 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 500 - 23 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému