Graphical User Interface Designer

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Průmysloví a produktoví designéři - graphical user interface designer.

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(po-pá, 8-16 hod.) nebo emailem: kontakt Náplň práce: - Práce v mezinárodním týmu - Tvorba grafického uživatelského rozhraní GUI/HMI - Příprava a vedení prezentací Požadujeme: - Vzdělání v oblasti designu, min. bakalářské - Praxe v oboru 4-5 let - Manažerské schopnosti - Kreativní myšlení - Znalost SW Photoshop, Indesign, Ilustrator, Alias, Lightroom, Keyshot - Zpracování nabídek, práce na téma zadané zákazníkem - Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - Znalost práce ve 2D a 3D - Týmového ducha

Společnost

AUFEER DESIGN, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Mladá Boleslav, Mladá Boleslav (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Návrhář v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Průmysloví a produktoví designéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 41 384 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AUFEER DESIGN, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AUFEER DESIGN, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému