Recepční (kromě recepčních v hotelích)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SALON LAFAYETTE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční (kromě recepčních v hotelích).

Do našeho kadeřnického a kosmetického salonu LaFayette v centru Prahy hledáme bez ohledu na věk sympatickou a komunikativní recepční na dvousměnný provoz do zaměstnaneckého poměru. Vhodné pro studentky, aktivní ženy v důchodovém věku, lze i s lehkým zdravotním postižením. Požadujeme: -smysl a zralost pro práci ve službách -vlídné vystupování -pečlivost -komunikativnost -angličtina - základy výhodou -ruština a další jazyky vítány Své životopisy včetně fotografie prosím posílejte na výše uvedený e-mail.

Společnost

SALON LAFAYETTE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Národní 961, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SALON LAFAYETTE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SALON LAFAYETTE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému