Recepční ve zdravotnickém zařízení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLYMPIA Hotel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - recepční ve zdravotnickém zařízení.

Požadujeme: Aktivní znalost NJ,(RJ,AJ výhodou ) Práce na PC - uživatelská znalost Milé, klidné a korektní vystupování a kultivovaný projev Komunikativnost Ochota učit se novým věcem Nabízíme: Zajímavé plat. ohodnocení 18.000 - 20.000 Kč Možnost seberealizace a profesního růstu Hotelový benefitní program (strava zdarma, příspěvek na dovolenou, sportovní vyžití) Dotované ubytování, příspěvěk na dopravu Zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu Prac. náplň: Směny- krátký / dlouhý týden (8.00 - 19.00 hod.) Příprava požadavků na rozpis směn personálu v souvislosti s kapacitními potřebami úseku Zodpovídá a řídí časování procedur celého balneoprovozu a jeho logistické zajištění Připravuje a zodpovídá za organizaci příjmů klientů v recepci balneo. Dohled na plynulý chod úseku. Své životopisy zasílejte na: kontakt , více informací získate na tel: kontakt( A. Kubanová),nebo osobně na adrese: Hotel Olympia, Ruská 88/8, Mar.Lázně ( PO-PÁ 8-15)

Společnost

OLYMPIA Hotel, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ruská 88, 353 01 Mariánské Lázně 1 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLYMPIA Hotel, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLYMPIA Hotel, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému