ASP.NET DEVELOPER/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - asp.net developer/ka.

Místo výkonu práce - Nošovice Náplň práce: -Front-End vývoj aplikace zaměřené na zobrazování výsledku technologie rozpoznávání obrazu -Práce s existující databází matematických objektů -Pružné reagování na požadavky z výroby Co požadujeme: -min. SŠ technického zaměření – IT technologie výhodou -Výborná znalost .NET technologie -Znalost databazi MS SQL -Schopnost tvorby uživatelsky přívětivého rozhraní -Ochota občas pracovat na opakujících se úkolech -Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace Výhodou: -Znalost OS Linux a počítačové grafiky Co nabízíme: -Účast na projektu pro stabilní a prosperující společnost -MD rate 3.000 Kč/ den -Možnost osobního rozvoje a profesního růstu -Příjemné pracovní prostředí -Lokalita: Nošovice

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 000 - 70 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

2.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému