IT APLIKAČNÍ INŽENÝR/KA JAVA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - it aplikační inženýr/ka java.

Místo výkonu práce - Praha Náplň práce: -Podílení se na přípravě, nasazení a podpoře nového bankovního portálu -Komunikace s business útvary, vývojáři, testery či externími dodavateli -Příprava a koordinace změn v aplikacích Co požadujeme: -SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií, případně technického zaměření -Zkušenost s vývojem nebo podporou Java aplikací -Pozice vhodná i pro šikovné absolventy, kteří chtějí ukázat, co v nich je! Co nabízíme: -Práci s moderními technologiemi -Vaše práce bude mít smysl a Vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují -Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst -Motivující mzdu -Teambuildingové akce -Ostatní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, sick days, investiční programy a finanční služby, cageterii na míru, aj)

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému