IT SERVER ADMINISTRATOR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - it server administrator/ka.

Místo výkonu práce - Nošovice Náplň práce: -instalace a administrace operačních systémů typu Windows Server, popř UNIX -administrace virtuálního prostředí VMware -administrace zálohovacích systémů a zálohovací knihovny -administrace SAN infrastruktury včetně switchů a storage -monitoring a analýza výkonu IT systémů -instalace aktualizací a patchů operačních systémů, software a firmware na IBM a HP hardware -analýza a řešení problémů a požadavků -tvorba technické dokumentace -řešení technických problémů ve spolupráci s jinými IT specialisty -práce na 1 směnu -denní užití AJ pro komunikaci s uživateli a nadřízenými Co požadujeme: -všeobecný rozhled v oblasti serverů a SAN technologií -min.SŠ technického směru -praxe na obdobné pozici min. 2 roky -angličtina na komunikační úrovni podmínkou -schopnost samostatně pracovat a rozhodovat -vysokou produktivitu a osobní zodpovědnost za odvedenou práci -schopnost pracovat v mezinárodním prostředí -Perfektní znalost konfigurace a administrace Windows Server 2003, 2008 (Active Directory, Group Policy, IIS, DHCP, DNS, PKI) -Znalost konfigurace a administrace VMware vShere 4 a 5 -Obecná znalost konfigurace a administrace SAN storage and switchů -Znalost IBM AIX 5.3 a vyšší nebo případného UNIXu výhodou

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: IT manager v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému