JAVA LIFERAY SPECIALIST/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - java liferay specialist/ka.

Místo výkonu práce - Praha Náplň práce: -návrh a vývoj frameworku založeného na Liferay 6.2 pro vývoj bankovních aplikací Co požadujeme: -vysokoškolské vzdělání -zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací na platformě Java EE alespoň 5 let -zkušenosti s návrhem a vývojem portálových aplikací pro Liferay -týmový hráč s širokým rozhledem v oblasti technologií používaných pro vývoj Java aplikací -pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů -velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy -velmi dobrá znalost Liferay 6.2 -dobrá znalost portlet specifikace -znalost Alloy UI -znalost Velocity -zkušenosti s JSP, JSF -znalost Spring frameworku -znalost Vaadin frameworku -znalost HTML, CSS, XML, JavaScript (jQuery) -praktické zkušenosti s SVN, Maven -znalost nástrojů pro návrh SW – Enterprise Architect, UML Výhodou: -znalost Atlassian nástrojů (Confluence, JIRA, Bamboo, FishEye, Crucible, Stash), GIT, Nexus, Artifactory, SonarQube, Sauce Labs -administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, Jetty, WebSphere, JBoss) -zkušenosti s vedením týmu -znalost bankovního prostředí...

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému