SENIOR JAVA PROGRAMÁTOR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - senior java programátor/ka.

Místo výkonu práce - Praha Náplň práce: -návrh a vývoj bankovních aplikací na platformě Java EE -zodpovědnost za dokončení projektových dodávek v požadovaném čase a kvalitě -vedení menší skupiny vývojářů Co požadujeme: -vysokoškolské vzdělání -zkušenosti s vývojem aplikací na platformě Java EE alespoň 3 roky -týmový hráč -pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů -velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy -praktické zkušenosti se Spring frameworkem -znalost alespoň jednoho webového frameworku -znalost UML, HTML, XML, JavaScript, CSS, SQL -anglický jazyk (slovem i písmem) Výhodou: -zkušenost s portálovými platformami (Liferay) -znalost frameworku Vaadin nebo JSF -zkušenosti z oblasti web designu -zkušenosti s JavaScript frameworky (jQuery) -administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, Jetty, WebSphere, JBoss) -znalost Enterprise Architect -znalost bankovního prostředí

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému