TECHNICKÝ DESIGNÉR/-KA PRO DIGITÁLNÍ SVĚT A KANÁLY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií - technický designér/-ka pro digitální svět a kanály.

Náplň práce: -udržování expertní znalosti IT v oblasti vývoje a integrace řešení pro portálové a mobilní platformy -sledování trendů v oblasti zabezpečení, stability, údržby, integrace a vývoje portálových a mobilních řešení a řízení portfolia integrovaných portálových a mobilních aplikací -sledování možností dodavatelů v oblasti portálového a mobilního vývoje -tvorba odhadů a porovnávání nákladovosti nabízených řešení -koordinace dodávek portálových a mobilních řešení -vytváření architektonických a bezpečnostních pravidel pro vývoj – sladěné ve spolupráci s jinými týmy IT -návrh standardních rozhraní pro podporu vývoje aplikací a řešení ve spolupráci s IT architekturou -realizace analýzy a kontroly dodávaných řešení pro zajištění bezpečnostních, datových a reputačních rizik... Co požadujeme: -VŠ vzdělání – nejlépe technického směru -znalost technologických portálových a mobile trendů -expertní znalost vývojových platforem pro portálové a mobilní aplikace -min. 3 roky zkušeností jako technologický vývojový návrhář -znalost návrhu a vývoje bankovních aplikací -znalost CASE Tool -aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem...

Lokalita pracoviště

Praha, Praha (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 60 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému