VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE/PRACOVNÍK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zlatý věk, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti péče o seniory - vedoucí sociální pracovnice/pracovník.

Náplň práce: oSchopnost vést přehlednou a srozumitelnou dokumentaci oSchopnost věcně správně komunikovat (i písemně) se zainteresovanými stranami oUživatelská práce na PC oDovednost jednat s lidmi oPráce s kvalitou v sociálních službách, znalost základních metod psychosociální rehabilitace oŠetření potřeb, individuální plánování, práce s rizikem oPřímá práce s klienty, vytváření standardů sociální péče Požadavky: oStupeň vzdělání : VOŠ, VŠ - bakalářské, magisterské - obor sociální práce oProfesní zkušenost na pozici pracovník v pobytových sociálních službách výhodou kontakt: telefonicky, e-mailem

Společnost

Zlatý věk, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jablonec nad Jizerou 1, 512 43 Jablonec nad Jizerou, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zlatý věk, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zlatý věk, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému