Rozvozci pro pizzerii

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TURBO PIZZA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - rozvozci pro pizzerii.

Místo pracoviště: - Masarykovo náměstí 60, Říčany Prvotní kontakt: - tel.: kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: Náplň práce: - rozvozce pro pizzerii Požadujeme: - příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu - znalost Říčan a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce - pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: - zaškolení a práci v oblíbeném podniku - pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv - možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček - v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy Svůj zájem zasílejte emailem na: kontakt v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Masarykovo nám. 60, 251 01 Říčany u Prahy, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič malého dodávkového automobilu v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TURBO PIZZA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TURBO PIZZA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému