OBSLUHA CNC obráběcích strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KEBEK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - obsluha cnc obráběcích strojů.

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kontakt nebo volat na tel.č.: kontakta domluvit pohovor Místo výkonu práce - Chomutov, ul.Raisova 5883 Jste manuální zruční a je ve Vás technické myšlení? Máte zkušenosti z výrobního provozu? Pak Vás velice rádi poznáme. Jedná se o výrobní programy zaměřené především na malosériovou a kusovou výrobu spojovací součásti normalizovaných i nenormalizovaných rozměrů či tvarově nestandardních dílů. Každou zakázku vnímáme jako individuální projekt. Přidejte se k našemu týmu ! Popis pozice: " vyrábí výrobky dle stanovených technologických postupů na automatických CNC obráběcích strojích " nastavuje CNC stroje pro danou výrobu a provádí průběžnou kontrolu výrobků měřícími přístroji " provádí i dokončovací práce mimo CNC stroje (např. broušení výrobků na brusce) " provádí kontrolu, preventivní údržbu a drobné seřízení technologického zařízení " provádí pravidelný úklid svěřeného pracoviště a technologického zařízení " provádí stanovenou operativní evidenci výroby " zajišťuje přípravu materiálu pro výrobu Požadujeme: " minimální vzdělání SOU, nejlépe technického směru (obor zámečník, obráběč kovů apod.) " zkušenosti v provoze s podobným zařízením bude pro Vás výhodou " manuální zručnost a technické myšlení jsou nezbytnou podmínkou " zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, preciznost Nabízíme: " nabízíme stabilní pracovní místo na HPP s plným úvazkem " seriosní jednání v pracovním vztahu " získání nových zkušeností " dobré pracovní prostředí " vstřícný kolektiv

Společnost

KEBEK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 5382, 430 01 Chomutov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KEBEK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KEBEK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému