Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Stant Manufacturing s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník.

Skladník Společnost Stant Manufacturing s.r.o., která je celosvětově vedoucí společností v oblastech technologického návrhu, výroby a distribuce širokého spektra produktů a nástrojů pro automobilový průmysl v rámci doplnění svého týmu vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Skladník". Skladník: 1.zodpovídá za plynulé dodávky komponentů a materiálu na výrobní linky tak, aby nebyla přerušena a ohrožena výroba 2.zapisuje stav zásob a veškeré potřebné údaje jednotlivých komponent a hotových výrobků do skladových listů 3.zodpovídá za správnost údajů ve skladových listech 4.kontroluje stav komponentů na jednotlivých výrobních linkách 5.provádí elektronické převody materiálu do výroby pomocí skeneru 6.zajišťuje přesun hotových výrobků od linek do skladu hotových výrobků Požadujeme: - odolnost proti stresu - zkušenost se směnovým režimem - prokazatelnou manuální zručnost z VÝROBNÍ společnosti (praxe) - zkušenost s řízením VZV – oprávnění k řízení VZV (propadlé oprávnění obnovíme) - znalost procesů skladového hospodářství - ochotu učit se novým věcem KONTAKT: životopis zasílat na e-mail Pokud Vám do 14 dnů neodpovíme, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Lokalita pracoviště

Na Novém poli 379, 733 01 Karviná 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 700 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Stant Manufacturing s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Stant Manufacturing s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému