SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - sociální pracovník/ce.

Požadujeme: - VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce) - prokazatelná odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. podmínkou! - multikulturní toleranci a komunikační dovednosti - uživatelskou obsluhu PC - ŘP skupiny B - komunikativní znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou - ochotu dále se vzdělávat Náplň práce: - sociální poradenství pro klienty - cizince z třetích zemí (mimo EU) se zaměřením na práci v terénu - monitoring potřeb a situace cizinců v regionu - prevence vzniku sociálně patologických jevů - tvorba podkladů pro realizaci projektu AMIF Nabízíme: - odpovědnou a zajímavou práci - zařazení v platové třídě 10 dle NV č. 564/2006 Sb. - odborný růst a účast na firemních vzdělávacích akcích - zaměstnanecké výhody zaměstnance organizační složky státu - 4 dny indispozičního volna, 25 dní dovolené, fond kulturních a sociálních potřeb, možnost vzdělávání Místo výkonu práce: Liberec Zástup za MD. Nástup: dle dohody Pracovní poměr na dobu určitou (40 hod/týden), poté možnost prodloužení dle délky trvání projektu. Informace o projektu: kontakt; o naší organizaci: kontakt U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Zájemci zašlou: strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu kontakt Uchazeči, kteří nebudou pozváni k personálnímu pohovoru, nebudou dále kontaktováni.

Lokalita pracoviště

Voroněžská 144, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému