sociální pracovníci nebo speciální pedagog

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovníci nebo speciální pedagog.

PORADCE RANÉ PÉČE (sociální pracovník nebo speciální pedagog) s místem výkonu práce: Bohumín, Nerudova 1041 Poradna rané péče SALOME hledá pro terénní práci v rodinách s dětmi se zdravotním postižením nového člena týmu na pozici poradce rané péče s místem výkonu SALOME Bohumín, ul. Nerudova 1041. Nástup možný ihned. Požadujeme "VŠ obor sociální práce nebo speciální pedagogika "výborné komunikační dovednosti "aktivní přístup k práci, zodpovědnost "schopnost individuální práce i týmové spolupráce "dobrá znalost MS Office "řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič "organizační schopnosti "kladný vztah k cílové skupině služby rané péče "trestní bezúhonnost "vítána praxe v oblasti podpory rodiny, práce s dětmi raného nebo předškolního věku, s lidmi se zdravotním postižením (event. kurzy AAK, bazální stimulace, polohování aj.) Nabízíme "práce na HPP, úvazek 0,5 (s výhledem na neurčito) "smysluplnou a tvůrčí práci v zajímavém oboru "dobré pracovní zázemí a vztahy v týmu "zaměstnanecké benefity "možnost dalšího vzdělávání v oboru "mzdové podmínky: tarifní mzda 7852 Kč + zvláštní příplatek + osobní ohodnocení po zkušební době Náplň práce: "poskytování rané péče v klientských rodinách (podle § 54 zákona o sociálních službách) "vedení dokumentace klientů "spolupráce s dalšími odborníky podílejícími se na péči o dítě "komunikace s dalšími organizacemi a úřady (speciální MŠ, ZŠ, NNO, SPC, zdravotnická zařízení, sociální odbory apod.) "realizace programů a akcí PRP SALOME "prezentace poradny a služeb rané péče na veřejnosti Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu kontakt. V předmětu e-mailu uveďte VŘ - raná péče. Přihláška bude obsahovat strukturovaný ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS. Na neúplné přihlášky či přihlášky přijaté po tomto termínu nebude brán zřetel! 1.kolo výběrového řízení - proběhne formou posouzení zaslaných přihlášek. Uchazečům, kteří uspějí v prvním kole, bude termín vlastního výběrového řízení sdělen e-mailem, případně telefonicky. 2.kolo výběrového řízení - osobní pohovor s uchazečem - termín bude upřesněn. Kontaktní osoba: Mgr. Petra Litvanová - vedoucí střediska. Přijímací pohovor proběhne v prostorách střediska SALOME Bohumín, Slezské diakonie.

Společnost

Slezská diakonie

Lokalita pracoviště

Nerudova 1041, 735 81 Bohumín 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 7 852 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Slezská diakonie výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Slezská diakonie o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému