Správci objektů - administrativa

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TESPO RAC, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů - správci objektů - administrativa.

kontakt na adresu kontakt Pracovní náplň - správce objektů -Administrativní práce - správa objektů -Organizace odečtů spotřeby vody a tepla. -Kompletace rozúčtování nákladů na spotřebu tepla a vody. -Příprava a kontrola a evidence smluv. -Vyřizování reklamací. -Fakturace zakázek. -Organizace montážních a dokončovacích prací. Požadavky na uchazeče: -VŠ, SŠ technického zaměření s praxí v oboru. -Vysoká uživatelská znalost MS Office, zvláště Excel a Access -Pokud možno znalost oboru měření spotřeby tepla a vody. Pokud možno znalost oboru správy nemovitostí.

Společnost

TESPO RAC, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Na Jarově 2424, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Domovník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Správci objektů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TESPO RAC, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TESPO RAC, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému