elektroúdržbá

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - elektroúdržbá.

Kontakt telefonicky od 3.10.2016 nebo e-mailem Provádění údržby a oprav automatických zařízení s měřící, regulační a signalizační technikou, s aplikovanou mikroelektronikou; instalace nových rozvodů elektrické energie v objektech, včetně zpracování výkresové dokumentace; provádění preventivní údržby veškerého elektrického zařízení;odstraňování závad zjištěných na elektrickém zařízení revizemi, ev. jinými kontrolami; revize ručního přenosného nářadí a elektrických spotřebičů; zabezpečování řádného provozu, preventivní údržby a oprav nouzového osvětlení; atd. Nabízíme: závodní stravování, dovolená nad rámec ZP ( 5 týdnů/rok),příspěvky z FKSP

Společnost

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Čichnova 982, 624 00 Brno 24 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 840 - 17 830 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému