ROZPOČTÁŘ/-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost S T A K O společnost s ručením omezeným hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební inženýři přípravy a realizace investic - rozpočtář/-ka.

ROZPOČTÁŘ/-KA - Hledáme rozpočtáře/-ku nikoli přípraváře/-ku staveb - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme: VŠ/SŠ - stavební vzdělání, praxe s rozpočtováním min. 3 roky ve stavební firmě, znalost práce v programu KROS - podmínkou, samostatnost, znalost Word a Excel, ŘP sk. B - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: kontakt

Společnost

S T A K O společnost s ručením omezeným

Lokalita pracoviště

Bieblova 782, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební inženýr v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební inženýři přípravy a realizace investic

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti S T A K O společnost s ručením omezeným výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost S T A K O společnost s ručením omezeným o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému