team leader/mist-ová výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Project Controls, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - team leader/mist-ová výroby.

Pracoviště: Za Humny 3301/18, 697 01 Kyjov. Náplň práce: Řízení každodenní operativní činnosti výrobních dělníků, organizování práce jednotlivým členům týmu Odpovědnost za zaškolení nových pracovníků Zpracování technologické dokumentace a její údržba Vedení týmů (motivace a hodnocení výkonu dělníků, sledování plnění cílů) Odpovědnost za dodržování předepsaných výrobních plánů a norem Plánování výroby Dodržování bezpečnosti práce, čistoty a pořádku ve výrobě Požadujeme: SŠ/ÚSO vzdělání technického směru výhodou (není podmínkou) Praxe z podobné pozice (nejlépe automotive), znalosti výrobní problematiky a norem (není podmínkou) Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, odolnost vůči stresu, asertivita Schopnost vedení lidí a týmové spolupráce Schopnost adaptace na nově vznikající podněty ovlivňující chod výroby Dovednost školit výrobní operátory ŘP skupiny B. Prostor pro seberealizaci, odpovídající platové ohodnocení, možnost osobního a profesního růstu, odborného a jazykového vzdělávání, další bonusy Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt K pohovoru budete zváni na základě zaslaného životopisu.

Lokalita pracoviště

Za Humny 3301, 697 01 Kyjov 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Project Controls, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Project Controls, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému