HLAVNÍ KUCHAŘ/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v jídelnách, menzách - hlavní kuchař/ka.

Vyučení a praxe v oboru, spolehlivost, zodpovědnost Práce pouze na ranní směnu po-pá - bez víkendů a svátků Zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit osobně ve středu v době 11.00-13.00 hod.

Společnost

Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Jablonecká 999, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 16 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední odborná škola, Liberec, Jablonecká 999, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému