Technická podpora zákaznického servisu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VITRABLOK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - technická podpora zákaznického servisu.

Náplň práce: Úzká spolupráce s Projektovým manažerem na vývoji nových designových a technických výrobků dle požadavků trhu; Zajištění kompletní certifikace CE pro nové výrobky; Zajištění specifických národních oprávnění pro jednotlivé země uvnitř a mimo EU; Analýza požadavků trhu a následné zajištění technických certifikátů pro výrobky řady Technology; Návrh a tvorba technických listů a doporučených instalačních návodů pro jednotlivé typy skleněných tvárnic nebo přidružených výrobků; Komunikace s klienty ve spolupráci s oddělením Zákaznického servisu v rámci technického poradenství; Tvorba přihlášek pro grantové agentury a státní instituce disponující finančními dotacemi pro výzkum a vývoj v průmyslu; Tvorba přihlášek pro patentová řízení; Správa patentů; Zajištění prohlídek závodu pro návštěvy (klienty a dodavatele); Technicky zaměřené prezentace pro klienty nebo studenty VŠ, případně jako interní školení zaměstnanců. Požadavky: Vysokoškolské vzdělání (lze absolvent), stavební zaměření velkou výhodou; Analytické myšlení, samostatnost a cílevědomost; Dovednost pro psaní technických reportů a sdělení; Komunikativnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost, smysl pro detail; Řidičské oprávnění sk. B, uživatelská znalost PC (MS office, apod.); Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem); Německý jazyk výhodou

Společnost

VITRABLOK, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bílinská 782, 419 01 Duchcov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VITRABLOK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VITRABLOK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému