Administrativní pracovník e-shopu s tiskovinami

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost tisknisi s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník e-shopu s tiskovinami.

Pro náš tiskový eshop přijmeme schopného pracovníka na pozici "Administrativní pracovník a zpracovatel/-ka objednávek", který bude mít na starost správu a zpracování objednávek (tiskovin) z e-shopu, komunikaci se zákazníky a jejich evidenci. Náplň práce: - vyřizování a správa objednávek - komunikace se zákazníky a klienty - příprava podkladů pro grafiky Požadujeme: - perfektní znalost MS Office - ochota učit se novým věcem - základní znalost grafický programů balíku Adobe (zejména Indesign a Illustrator) - velkou výhodou zkušenost s grafikou nebo dtp - maximální pečlivost, pracovitost, samostatnost a primárně umění velmi dobře komunikovat (zejména telefonicky a emailem) - perfektní orientaci na internetu (technická gramotnost) Nabízíme: - práci v příjemném kolektivu - adekvátní platové ohodnocení - výkonnostní odměny - zajímavá práce pro rychle se vyvíjející firmu (možnost profesního růstu) Nástup možný od 1.11.2016.

Společnost

tisknisi s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hraniční 2253, 370 06 České Budějovice 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti tisknisi s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost tisknisi s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému