Metalograf

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Důlní a hutní inženýři přístrojů, strojů a zařízení a specialisté v příbuzných oborech - metalograf.

Požadujeme: - SŠ v oboru strojírenství nebo metalurgie - praxi 2 roky na obdobné pozici ve výrobní firmě - znalost práce na PC, znalost AJ výhodou - znalost měřicích přístrojů, zařízení a postupů - orientaci v technické dokumentaci - znalost základních požadavků metrologie - orientaci v ISO normách - pečlivost a samostatnost Náplň práce: - stanovování programu a režimu zkoušek materiálu - materiálová kontrola metalografií - provádění metrologického měření opracovaných součástek - vypracování protokolů o provedených zkouškách - kvalitativní přejímka hutního materiálu - vyjadřování k dokumentaci, navrhovaným změnám a zmetkům z hlediska materiálu a tepelného zpracování Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti s tradicí - zaměstnanecké benefity - možnost osobního a profesního růstu - příslušné mzdové ohodnocení Nástup: ihned V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení: MGR. KLÁRA BERGMANOVÁ Tel.: kontakt GSM: kontakt Email: kontakt

Společnost

ZETOR KOVÁRNA, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Trnkova 3060, 628 00 Brno 28, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZETOR KOVÁRNA, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému