Elektrotechnik slaboproud pro servisní oddělení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LIFETECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektrotechnik slaboproud pro servisní oddělení.

První kontakt e-mailem: kontakt Pracovní náplň: - servis výrobků na firmě i u zákazníka, telefonická technická podpora distributorů, vyhotovení podkladů pro fakturaci - občasné výjezdy s časem návratu 15:30-23:00h, víkendy volné Požadavky: - SŠ vzdělání - elektro slaboproud (cca. do 400V a 150kW) - vyhláška 50 §6 a více - znalost orientace v elektro dokumentaci - zručnost v mechanických pracích výhodou - schopnost řešit problémy na místě instalace, tj. řešit elektrickou i technologickou část - znalost v oboru spínaných zdrojů výhodou - základní znalosti z oblasti měničů výhodou - znalost v oboru řídicích systémů PLC výhodou - znalost práce na PC (Excel, Word) - základní (technická) znalost AJ - řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič - časová flexibilita - zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost

Společnost

LIFETECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šumavská 416, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LIFETECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LIFETECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému