Kovodělník - sklad a řezárna materiálu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VUES Brno s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech - kovodělník - sklad a řezárna materiálu.

Budeš mít na starosti obsluhu strojů a strojních zařízení, manipulaci s materiálem a inventury zásob. Dílčí činnosti: *Odborné práce při ruční úpravě dílců *Obsluha strojů a strojních zařízení *Sestavování podskupin a sestav strojů, strojních zařízení a výrobků *Stříhání plechů *Řezání sklotextilů, polyamidových tyčí a dalšího materiálu *Pravidelná údržba a péče o stroje *Spolupráce se skladníkem včetně vypomáhání s těžkými břemeny *Používání manipulační techniky Bude fajn, pokud Ti doma leží výuční list z příbuzného oboru (zámečník, automechanik…).

Společnost

VUES Brno s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jarní 1006, 614 00 Brno 14 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský dělník, kovodělník v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 83 - 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VUES Brno s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VUES Brno s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému