Referent/ka zahraničního obchodu na HPP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Michal Provázek s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - referent/ka zahraničního obchodu na hpp.

Pracoviště: I. P. Pavlova č.p. 740/126, Olomouc. Pracovní náplň: práce s dokumenty a IS v anglickém jazyce. POŽADUJEME: - znalost práce na PC na pokročilé úrovni, IS Pohoda výhodou - aktivní znalost anglického jazyka - spolehlivost - logické myšlení - samostatnost - časovou flexibilitu - ochotu cestovat Toto pracovní místo je vhodné i pro absolventy. NABÍZÍME: - zajímavou práci v mladém a kvalitním kolektivu - možnost profesního růstu a seberealizace - další zaměstnanecké benefity Uchazeči mohou zasílat životopisy POUZE na kontakt.

Společnost

Michal Provázek s.r.o.

Lokalita pracoviště

I. P. Pavlova 740, 779 00 Olomouc 9 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Michal Provázek s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Michal Provázek s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému