OPERÁTOR/-KY VÝROBY - OBSLUHA RAZÍCÍCH A LISOVACÍCH STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELCERAM a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic) - operátor/-ky výroby - obsluha razících a lisovacích strojů.

OPERÁTOR/-KY VÝROBY - OBSLUHA RAZÍCÍCH A LISOVACÍCH STROJŮ - PP na dobu neurčitou, nástup možný dohodou; dvousměnný provoz - Pracovní náplň: obsluha razících linek, lisů a další strojů na výrobu keramiky. - Výhodou: flexibilita, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, vyučení v technickém oboru, znalost práce na výrobních strojích - Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti, možnost zaučení, zajímavou práci ve výrobě, příspěvek na stravování a životní nebo penzijní pojištění, ohodnocení dle schopností a odvedené práce - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu kontaktujte: Oberreiterová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

ELCERAM a.s.

Lokalita pracoviště

Okružní 1144, 500 03 Hradec Králové 3 (Královéhradecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 500 - 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELCERAM a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELCERAM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému