Obsluha nákladního výtahu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kongresové centrum Praha, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha těžebních klecí, lanovek a podobných zařízení - obsluha nákladního výtahu.

Kongresové centrum Praha, a.s. hledá vhodného uchazeče na pozici: obsluha nákladního výtahu. Vhodné pro důchodce a studenty jako přivýdělek formou brigády. Požadujeme : - časová flexibilita Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci na dohodu o provedení práce - finanční ohodnocení 75 Kč/hod. Nástup možný ihned. Kontaktní osoba: Jan Kohl Tel.: kontakt E-mail: kontakt

Lokalita pracoviště

5. května 1640, 1 2 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 75 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kongresové centrum Praha, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kongresové centrum Praha, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému