HR specialisté/manageři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - hr specialisté/manageři.

Co od Vás očekáváme? " Znalost pracovně právní problematiky " angličtina na komunikativní úrovni " Praxe na obdobné pozici v HR " Velmi dobrá orientace ve mzdovém účetnictví " Schopnost spolupracovat v týmu " Strukturovaný projev a reprezentativní vystupování " Uznání kvalifikace MPSV výhodou Co u nás budete dělat? " Komunikovat s ostatními odděleními firmy ohledně náboru nových zaměstnanců " Aktivně se účastnit výběrových řízení ve firmě " Implementovat nové firemní procesy do praxe " Kooperovat s ostatními pobočkami v ČR " Komunikovat napříč firmou ohledně HR procesů " Spolupracovat s managementem firmy při rozvoji zaměstnanců " Aktivně spolupracovat na projektech při náboru zaměstnanců " Zastupovat firmu v komunikaci s institucemi Zaměstnanecké výhody: notebook, mobilní telefon, stravenky KONTAKT: životopisy zasílat e-mailem.

Lokalita pracoviště

Těšínská 1100, 736 01 Havířov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Personalista v oboru Lidské zdroje
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SQS Sorting and Quality Services s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SQS Sorting and Quality Services s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému