Bezpečnostní pracovníci - ostraha SUZ - Bělá Jezová

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SECURITAS ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - bezpečnostní pracovníci - ostraha suz - bělá jezová.

Místo výkonu práce: Jezová č.p. 1501 294 21 Bělá pod Bezdězem Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt, kontakt(po-pá, 9-15 hod.) nebo e-mailem: kontakt Náplň práce: jedná se o ostrahu objektu pro běžence, kde jsou umístěny hlavně ženy a děti (tábor), budete mít na starosti kontrolní a pochůzkovou činnost po objektu a areálu, službu na vrátnici, evidenci osob a vozidel, jedná se o práci v nepřetržitém provozu ( 12 hod. směny/den/noc ), účastnit se budete zásahové činnosti, reakce na poplachy. Požadujeme: pohotové jednání, fyzickou zdatnost a kondici, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E výhodou (není podmínkou pro naše budoucí zaměstnance zprostředkujeme po pracovním pohovoru za zvýhodněnou cenu), fyzickou zdatnost Nabízíme: stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti, náborové příspěvky a odměny, příspěvky na penzijní připojištění a možnost využití speciální karty MultiSport Benefit na sport a wellnes. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění. Vítáme do našich řad muže i ženy. Pro případný pohovor na místě výkonu práce kontaktujte pí Ivanu Čejkovou, velitelku objektu SUZ Bělá Jezová - tel: kontaktnebo pí Lenku Libichovou kontakt.

Společnost

SECURITAS ČR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Jezová 1501, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pracovník bezpečnostní agentury v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

8.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SECURITAS ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SECURITAS ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému