UKLÍZEČ/-KA - VYHRAZENO PRO OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UKLIDHK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč/-ka - vyhrazeno pro ozp.

UKLÍZEČ/-KA (místo výkonu práce: Dlouhá ulice) - PP na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou; nástup možný od 10. 10. 2016 - Pracovní úvazek: zkrácený 10 - 30 hod. týdně, ale lze i plný úvazek dle dohody (pracovní dobu lze domluvit dle individuální potřeby) - Společnost zabývající se zaměstnáváním OZP příjme nové kolegy/-ně pro úklid obchodních a kancelářských prostor v centru Hradce. - Požadujeme: zkušenost s úklidem vítána, ne však podmínkou - Nabízíme: nástupní hrubá mzda 70 Kč/hod. + osobní ohodnocení - Pozice je vymezena pouze pro OZP (ČID, PID, ZZ). Fyzicky nenáročná činnost. - Zájemci zašlou svůj životopis na uvedený email, případně kontaktují na uvedeném telefonním čísle. Prosíme nechodit na adresu pracoviště, ale po předchozí domluvě na adresu sídla společnosti - V Kopečku 163/19, Hradec Králové. Kontaktní osoba: pí. Karbanová, tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

UKLIDHK s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dlouhá 200, 500 03 Hradec Králové 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UKLIDHK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UKLIDHK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému