Pomocná síla do kuchyně

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři - pomocná síla do kuchyně.

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: kontakt, případně kontaktujte personální oddělení paní Kosovou na tel.č. kontakt, kontakt. Místo výkonu práce - Domov pro seniory Mládežnická 1753, Jirkov Požadavky na volné pracovní místo: Kvalifikační předpoklady - Základní vzdělání. Osobnostní předpoklady - Samostatnost, ale též schopnost týmové spolupráce, pracovitost, pečlivost, spolehlivost. - Praxe ve stravovacím provozu. Nabízíme: Zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele. Kolegiální a přátelskou atmosféru. Odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity. Plat na plný pracovní úvazek od 11 500,- Kč dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. + osobní ohodnocení + odměny. Práce v ranním a denním nerovnoměrně rozvrženém provozu. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení.

Společnost

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

U Dubu 1562, 431 11 Jirkov 1 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému