Stájník živočišné výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Skalagro, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - stájník živočišné výroby.

Nástup možný IHNED. Požadavky: řidičský průkaz skupiny T Nabízíme: 5 dnů dovolené navíc; stravování Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt; - telefonicky na čísle kontakt- Mgr. Zdeněk Matyska - osobně (07,00 - 15,00hod.) na adrese Skalagro a.s., Skalička č.p. 2, 753 52 Skalička u Hranic Místo výkonu práce: Skalagro a.s., Zámrsky, 753 01 Hranice

Společnost

Skalagro, a.s.

Lokalita pracoviště

Zámrsky, Zámrsky, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v zemědělství v oboru Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství
Alternativní názvy profese: Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Skalagro, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Skalagro, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému