PRADLENA/PRADLÁK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Aktivní život o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení - pradlena/pradlák.

Hledáme: Pro chráněné místo pro OZP v Liberci hledáme manuálně zručnou (-ého) pradlenu (pradláka). Jedná se o třídění, praní a mandlování prádla. Není nutná praxe v oboru Podmínky: OZP 1.-3. stupně, zručnost, šikovnost, samostatnost. Ochota a schopnost provádět praní, žehlení a mandlování. Zkrácený úvazek na 4 až 6 hod. /den Nabízíme: Vše zaučíme. Příjemné pracovní prostředí, sídlo v blízkosti centra Liberce. Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti. Zaslat životopis e-mailem

Společnost

Aktivní život o.p.s.

Lokalita pracoviště

Na Františku 106, 460 10 Liberec 10, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 8 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Aktivní život o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Aktivní život o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému