pracovníci v sociálních službách - pečovatelé

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARCHA Borovany, o. p. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - pracovníci v sociálních službách - pečovatelé.

kurz pracovníka v sociálních službách; praxe s péčí o seniory a osoby se zdravotním postižením výhodou; ŘP skup. B - aktivní řidič/ka; výpis z rejstříku trestů bez záznamu - osoba trestně bezúhonná; příjemné vystupování; schopnost pomoci druhému např. s polohováním na lůžku, omýváním na lůžku, s přesunem z lůžka do vozíku apod. - nevhodné pro osoby s nemocnými zády; práce na PC výhodou; na dohodu o provedení práce, na dohodu o pracovní činnosti nebo na pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba dělená v rámci doby ve všední dny 7:00-19:00 hod., víkendy 7:00-14:00 hod. - rozděleno mezi více pracovníků, ovlivněno potřebami klientů; KONTAKT: M. Strapková, kontakt, kontakt I. Jelínková, kontakt, kontakt

Společnost

ARCHA Borovany, o. p. s.

Lokalita pracoviště

České Velenice, České Velenice, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 85 - 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARCHA Borovany, o. p. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARCHA Borovany, o. p. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému