Prodejci a technika výkupu ojetých vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Samohýl Motor a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v oblasti prodeje - prodejci a technika výkupu ojetých vozidel.

Náplň práce: prodej ojetých vozů, odborné poradenství při výkupu ojetých vozů, každodenní komunikace se zákazníky, tvorba nabídek financování a pojištění, sjednávání kupních smluv, předání vozu zákazníkovi Požadavky: znalost práce na PC /Microsoft Office- Excel, Word,Outlook, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič /, odolnost vůči stresu, časová flexibilita Praxe v oboru výhodou.

Společnost

Samohýl Motor a. s.

Lokalita pracoviště

třída Tomáše Bati 642, 763 02 Zlín 4, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Samohýl Motor a. s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Samohýl Motor a. s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému