pracovník/pracovnice provozního oddělení - realizace pronájmu motorových vozidel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Czechocar, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v půjčovnách - pracovník/pracovnice provozního oddělení - realizace pronájmu motorových vozidel.

Nabídky zasílejte pouze na e-mailovou adresu: kontakt Renomovaná dopravní společnost se sídlem v Praze (Kongresové centrum) přijme pracovníka do své pobočky v Brně. Požadujeme: dobré řidičské zkušenosti, zvládnutí základních administrativních úkonů, základy AJ, práci s PC, bezúhonnost, časovou flexibilitu. Možnost podílet se na prémiovém řádu. Jedná se o HPP.

Společnost

Czechocar, a.s.

Lokalita pracoviště

Křížkovského 458, 603 00 Brno 3 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 110 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Czechocar, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Czechocar, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému