Skladový/á manipulant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PHARMOS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladový/á manipulant/ka.

Kontakt e-mailem nebo osobně denně od 7:00 - 15:00 hod. Požadované dovednosti: vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, pečlivost a rychlost PP na dobu určitou do 30.4.2017, na základě dobrých pracovních výsledků může být pracovní poměr prodloužen; nástup možný ihned. Náplň práce: zaskladňování zboží, vyskladňování léků, manipulace s krabičkami léků Požadujeme: rychlost a přesnost, nutností čistý trestní rejstřík dle Zákona č. 378/2007 Sb. Zákon o léčivech Nabízíme: příspěvek na stravování, nákup zboží se slevou Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Datum nástupu: ihned do 30.4.2017 - možnost prodloužení

Společnost

PHARMOS, a.s.

Lokalita pracoviště

Hudcova 250, 621 00 Brno 21 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PHARMOS, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PHARMOS, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému