SPECIALISTA VÝROBNÍCH POSTUPŮ - STROJÍRENSTVÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici technologové, normovači - specialista výrobních postupů - strojírenství.

Do německé strojní výrobní společnosti na Stříbrsku, otevíráme zajímavou karierní příležitost pro studenty/absolventy strojního zaměření i zkušené technology na pozici: SPECIALISTA VÝROBNÍCH POSTUPŮ - STROJÍRENSTVÍ Nabízíme: -působnost v moderním technologickém prostředí renomované společnosti -nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi -možnost práce na zkrácený úvazek při studiu -příspěvek na dojíždění -letní a vánoční prémie -5 týdnů dovolené -dotované stravování -příspěvek na penzijní připojištění -sportovní a kulturní aktivity Náplň práce: -spolupráce s centrálou společnosti v Německu na vývoji nových technologií -denní komunikace s oddělením konstrukce a vývoje v NJ -mapování technologických postupů a návrh na jejich zlepšení -participace na zavádění nových strojů a technologií do výroby -provádění funkčních materiálových zkoušek Váš profil: -SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření -NJ na komunikativní úrovni -znalost technické dokumentace, povědomí o technologických postupech -praxe v oblasti technologie výhodou Zájemci o bližší jednání k uvedené pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: kontakt.

Společnost

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Lokalita pracoviště

Husitská 53, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strojírenský technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici technologové, normovači

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému