Kontrolor/ka kvality

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - kontrolor/ka kvality.

Náplň práce: Kontrola vstupního materiálu a výrobních postupů Provádění výstupní kontroly kvality Kontrola značení a balení Požadujeme: SŠ / SOU Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni (schopnost dorozumět se) Pečlivost Nabízíme: Pracovní smlouva na dobu určitou -1 rok, s možností prodloužení Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Docházkový bonus po uplynutí zkušební doby V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu kontakt. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název pozice.

Společnost

GS Caltex Czech, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Bohumínská 455, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GS Caltex Czech, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému