VEDOUCÍ PRODEJNY CHOVATELSKÝCH POTŘEB

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PetCenter CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - vedoucí prodejny chovatelských potřeb.

Místo výkonu práce: Dr. E. Beneše č.p. 642, Parník, 560 02 Česká Třebová 2 Chcete propojit lásku ke zvířatům se svou kariérou? Jste proaktivní a chcete se svým týmem vždy hledat způsob, jak zlepšit výsledky prodejny? Máte zkušenosti s vedením a motivací lidí? Přidejte se k nám a práce se Vám stane koníčkem! Jaká bude Vaše náplň práce? * Zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů svěřené prodejny (prodejna plní prodejní plány) * Řízení chodu prodejny a vedení svěřeného kolektivu * Motivace, hodnocení a školení zaměstnanců (vedoucí vede kolegy k dobrému výkonu, tak, aby se zákazníci rádi vraceli a prodejna plnila prodejní plán) * Delegování úkolů a jejich kontrola * Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb (vedoucí se aktivně účastní prodeje i dalších běžných aktivit na prodejně) * Odborné poradenství zákazníkům * Vedení potřebné administrativy a statistik, reporting (práce s počítačem, s počítačovými systémy) Co Vám nabízíme? * Příležitost využít své zkušenosti a znalosti z oblasti prodeje a chovatelství a rozvíjet je dál * Možnost profesního rozvoje a platového růstu (interní školení, možnost kariérního postupu) * Zvyšování znalostí a kvalifikace formou odborných školení (odborné a manažerské vzdělávání), možnost získat osvědčení o absolvovaných kurzech * Balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, stravenky, firemní akce) * Jistotu zaměstnání (pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou), zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti Co od Vás očekáváme? * Min. SŠ vzdělání * Zájem o chovatelství a touhu se dále vzdělávat * Schopnost vést a motivovat tým na prodejně pozitivním způsobem * Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti * Vzdělání v oboru (např. Speciální chovy, Zájmové chovy, veterina) nebo Praxe v maloobchodu a praxe na vedoucí pozici ideálně více než 1 rok velkou výhodou * Proaktivní zákaznický přístup * Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost * Časovou flexibilitu * Týmovost * Znalost práce s PC Možnost dalšího vzdělávání, sleva na produkty, stravenky, možnost profesního a mzdového růstu, firemní akce V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: kontakt

Společnost

PetCenter CZ s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dr. E. Beneše 642, 560 02 Česká Třebová 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Vedoucí prodejny, provozu v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

1.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PetCenter CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PetCenter CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému