Všeobecná sestra s osvědčením

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - všeobecná sestra s osvědčením.

Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, obor Všeobecná sestra, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu výhodou nikoli podmínkou, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, spolehlivost a zodpovědnost, empatické chování, individuální přístup ke klientovi a jeho potřebám, vstřícný přístup a nadšení pro práci, profesionalitu, flexibilitu a loajalitu Nabízíme: mzdu dle mzdového tarifu + příplatek za směnnost a osobní příplatek, příspěvek z FKSP, příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové připojištění, roční či pololetní odměny, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, zázemí stabilní společnosti, možnost dalšího profesního vzdělání Zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu kontakt nebo kontakt, popřípadě nám rovnou zavolejte a domluvte si schůzku.

Společnost

Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb

Lokalita pracoviště

Smečno 1, 273 05 Smečno, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Pod Lipami Smečno, poskytovatel sociálních služeb o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému