ZDRAVOTNÍ SESTRA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov důchodců Mlázovice hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestra.

ZDRAVOTNÍ SESTRA - pracoviště Mlázovice. V případě zájmu zasílejte životopisy poštou nebo na e-mail: kontakt, s dotazy se obracejte v době od 7:00 do 15:00 hod na tel.: kontaktpí Lyczkowská, Ortová. Požadujeme: Vzdělání v oboru všeobecná sestra, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, samostatnost v rozhodování, schopnost týmové spolupráce a efektivní komunikace, schopnost zvládat zátěž, flexibilita. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné závodní stravování, benefity z FKSP, nástup dle dohody.

Společnost

Domov důchodců Mlázovice

Lokalita pracoviště

Náměstí 43, 507 58 Mlázovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 360 - 29 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov důchodců Mlázovice výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov důchodců Mlázovice o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému