manažer technického a chemického vývoje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Kores Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech - manažer technického a chemického vývoje.

Požadujeme: - VŠ technického či chemického zaměření s přiměřenou praxí a zkušenostmi (případně SŠ vzdělání s dlouholetou praxí a zkušenostmi) - manažerské schopnosti, časová flexibilita, pečlivost, iniciativu, spolehlivost, schopnost týmové práce, chuť a aktivní snaha se neustále vzdělávat - aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (oba jazyky výhodou) - velmi dobré organizační a komunikační dovednosti - praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou - zkušenosti s vedením projektů - dobrá znalost práce v MS Office aplikacích Náplň práce: - řízení a plánování vývoje, koordinace navazujících činností (postupy, kontrolní činnosti, výroba, inovace atd.) - technická a chemická podpora prodeje a výroby - koordinuje procesy týkající se vývoje, výzkumu, kvality - podíl na vývoji a koordinaci výroby nových produktů - podíl na hledání nových vývojových a technologických řešení - zodpovídá za provedení testů dle mezinárodních standardů a požadavků zákazníka - úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti - zajišťuje podporu výroby, zodpovídá za neustálé zlepšování výrobních procesů - podílí se na realizaci a řízení projektů a projektů zaměřených na snižování nákladů Nabízíme: - zajímavou práci v mezinárodní společnosti - mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe - zaměstnanecké benefity (stravenky, zdravotní volno, životní pojištění, jazykové kurzy) - nástup možný ihned či dle dohody - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracovní doba 6:30-15:00 hod. - možnost úpravy po dohodě PÍSEMNÉ NABÍDKY SPOLU S PROFESNÍM ŽIVOTOPISEM zasílejte na adresu: KORES PRAHA, spol. s r.o. Nivka 336, 378 53 Strmilov e-mail: kontakt

Společnost

Kores Europe s.r.o.

Lokalita pracoviště

Nivka 336, 378 53 Strmilov (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Chemičtí technici pro technický rozvoj, výzkum a vývoj a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Kores Europe s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Kores Europe s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému