Projektant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - projektant.

Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním a výstavbou rozvoden a transformoven VVN/VN hledá pracovníka na pozici: Projektant Náplň práce: Projekční činnost elektrotechnického směru se zaměřením na rozvodny a transformovny VVN/VN včetně chránění, dálkového ovládání a vlastní spotřeby rozvoden Požadujeme: Vzdělání VŠ případně SŠ elektrotechnického směru, zaměření energetika nebo silnoproudá elektrotechnika Znalost práce na PC - MS Office, Auto CAD Řidičský průkaz skupiny "B" Základní znalost anglického nebo německého jazyka Zájem o techniku a ochotu se vzdělávat Zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost a schopnost kolektivní práce Nabízíme: Odpovídající platové ohodnocení - mzda od 25.000,- Kč, výkonnostní odměny, příplatky Pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené Příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní připojištění a očkování Technicky zajímavou práci pro tuzemské i zahraniční energetické společnosti Moderní pracovní prostředí a technické zabezpečení Možnost osobního a profesního růstu a odborného vzdělávání Pracoviště: Brno, Hády 968/2, 614 01 Brno Nástup: Ihned nebo po domluvě Vhodné i pro absolventy Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: kontakt OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň kontakt

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hády 968, 614 00 Brno 14, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OMEXOM GA Energo s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému