Hospodyně v domácnosti

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Hospodyně v domácnostech - hospodyně v domácnosti.

HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTI Místo výkonu práce je Jasenná u Vizovic. Možnost zajištění ubytování v místě výkonu práce. Směnnost: 2 dny práce - 3 dny volno Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk. B, poctivost, pracovitost, samostatnost, loajalita, časová flexibilita Náplň práce: úklid vnitřních prostor reprezentačního areálu společnosti, starost o chod domácnosti Zaměstnavatel nabízí: vysoce nadstandardní finanční ohodnocení 25 000,-Kč/měsíc, příspěvek na dopravu 1000,- Kč První kontakt: telefonicky kontaktnebo e-mailem: kontakt ov. 22.12.

Lokalita pracoviště

Pod Žamboškou 1024, 755 01 Vsetín 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému