Kuchař/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola T.G.Masaryka, Český Krumlov hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - kuchař/ka.

Kuchař/ka - vzdělání vyučení, praxe 3 roky, samostatnost při zhotovení jídel, zájem o gastronomii a zdravou výživu. Pracoviště ZŠ Č. Krumlov. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, úvazek plný, pracovní doba jednosměnná od 5:30 do 14:30 h. Nástup 1.11.2016. Plat 12.100,-- - 15.000,-- Kč hrubého. Kontakt: p. Haláčková tel. kontakt, kontakt, kontakt

Společnost

Základní škola T.G.Masaryka, Český Krumlov

Lokalita pracoviště

T. G. Masaryka 213, 381 01 Český Krumlov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 100 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola T.G.Masaryka, Český Krumlov výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola T.G.Masaryka, Český Krumlov o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému